Jak wybrać pierwszy kubek dla dziecka? Poznaj kilka sugestii, nim wybierzesz się do sklepu

W życiu każdego dziecka nadchodzi moment, gdy trzeba zastąpić kochaną do tego czasu butelkę ze smoczkiem kubeczkiem, z jakiego nie zawsze będzie chciał pić z taką samą chęcią. Właściwa chwila to trzeci bądź czwarty miesiąc życia, co nie oznacza, iż musimy całkowicie zrezygnować z butelki. Butelką nadal możemy podawać mleko, kubeczek zaś niech służy do innego typu płynów, np. wody, gdy zechcemy zaspokoić pragnienie maluszka. Z jakich typów kubków możemy wybierać?
Pokaż wiecej... Jak wybrać pierwszy kubek dla dziecka? Poznaj kilka sugestii, nim wybierzesz się do sklepu

Jak karmić własne dziecko, lecz odrobinę taniej?

Karmienie własnej pociechy jest na pewno niesamowicie istotną częścią macierzyństwa, choć również tacierzyństwa – w końcu nieco większe dzieci nie potrzebują mleka z piersi matki. Wiadoma sytuacja – karmienie to typowa czynność, a więc zamieszczanie porad nie ma dużego sensu.
Pokaż wiecej... Jak karmić własne dziecko, lecz odrobinę taniej?

W twoim domu zjawi się dziecko – przeczytaj, co trzeba kupić, by pierwsze tygodnie nie były stresujące

Gdy na świecie pojawia się dziecko, wiele mam pęka z radości i jednocześnie uświadamia sobie największy strach – czy podoła? I choć odkąd kobieta dowiaduje się o ciąży, stara się na ten ważny dzień przygotować, nie ma siły, by się nie denerwować. Jak takiemu stanowi zaradzić?
Pokaż wiecej... W twoim domu zjawi się dziecko – przeczytaj, co trzeba kupić, by pierwsze tygodnie nie były stresujące

Filozofia Gender, temat ostatnio często dyskutowany w mediach – czy warto toczyć boje?

Termin Gender, który po prostu znaczy płeć społeczną, jest przez niektóre środowiska w naszym kraju mocno demonizowany. Rozmowy na ten temat wywołują nadal dużo emocji. Moim zdaniem (i zdaniem wielu psychologów) stwarza się problem tam gdzie go wcale nie ma.
Odkąd pamiętam małe dziewczynki nie tylko misie czy lalki ubierały w ubranka dla lalek, karmiły czy podawały im do buzi smoczki. Także szły w ruch samoloty, rakiety czy też samochody zabawki.
Pokaż wiecej... Filozofia Gender, temat ostatnio często dyskutowany w mediach – czy warto toczyć boje?

Spore zadowolenie klientów a dostępne dla nich rozwiązania

Firmowe akcesoria sprawdzają się według samych klientów rewelacyjnie, dlatego absolutnie warto zapoznać się z ogromną ofertą marki avent. Pracujący na sukces marki specjaliści dokładają wszelkich starań do tego, aby wybierać dla swoich klientów tylko sprawdzone materiały. Nasze smoczki avent wyróżniają się na rynku znacząco, więc także cieszą się nieustannie popularnością na szeroką skalę. Wybór tylko wśród sprawdzonych propozycji, które dostępne są w niewygórowanej cenie, gwarantuje pełne zadowolenie.
Pokaż wiecej... Spore zadowolenie klientów a dostępne dla nich rozwiązania

Każda matka poza determinacją potrzebuje także niezbędnej pomocy

Zajmowanie się dzieckiem, opieka nad nim, to praca, jakich niewiele. Szkoda, iż nie ogarniają tej oczywistości nasi politycy traktując matki, jako osoby, które nie mają pracy, lecz odpoczywają. Gdyby choć jeden z nich, zwłaszcza taki, co wypowiada się na ten temat najczęściej został z dzieckiem samemu jeden dzień. Wtedy by zrozumiał, o jakim temacie mowa, chociażby byłaby to jedynia ułamkowa świadomość, wstrząs, jaki szybko przeminął. Później zwierzałby się kolegom w Sejmie, jaka to łatwa praca, a na samą myśl aż drżałyby mu ręce, które z zawstydzenia ukrywa w kieszeniach marynarki…
Pokaż wiecej... Każda matka poza determinacją potrzebuje także niezbędnej pomocy

Jakie produkty dla dzieci kupić

Młoda mama ma wiele dylematów i kompletnie wcześniej nieznane trudności. Podobnie młody tata, choć zależne jest to oczywiście, jak jest zaangażowany w wychowywanie dziecka. Przyjście na świat potomka to zawsze coś więcej niż wielkie wydarzenie, to zmiana o 180 stopni, unikatowa i niezwykła. Całe życie ulega odmianie, a młodzi rodzice stają się teraz odpowiedzialni za swoją pociechę. To z jednej strony bardzo stresująca świadomość, z drugiej ogromne spełnienie. Młodzi rodzice muszą dopilnować wielu rzeczy – począwszy od potrzeb najbardziej podstawowych, po te najwyższe, emocjonalne.
Pokaż wiecej... Jakie produkty dla dzieci kupić