Przygotowujemy się na przyjście dziecka

Na tę chwilę oczekujemy całe nasze życie. Przyjście na świat dziecka to doniosłe zdarzenie. W końcu, po przedłużających się dziewięciu miesiącach czekania, nasz maluszek przychodzi na świat. I jednocześnie, razem z jego pierwszym krzykiem, zdajemy sobie sprawę, że nasze obecne życie nigdy nie będzie już takie samo. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze dziecko. Odczuwamy ogromną euforię, wymieszaną z wielkim niepokojem.
Pokaż wiecej... Przygotowujemy się na przyjście dziecka

Na co zwrócić uwagę kupując zabawki dla dziecka

Kiedy przekroczymy próg sklepu z zabawkami dla najmłodszych, natychmiast ogarnia nas konsternacja, jak dać sobie radę ze odnalezieniem tej niewyjaśnionej przez naszą pociechę zabawki. Osobom, które nie posiadają dzieci, a chcą kupić coś chrześniakowi, w tym wysypie rzeczy galeriach jest dwa razy gorzej. Tu już nie ma innej rady, jak tylko polegać na znającej się na rzeczy ekspedientce lub też w ostateczności zapytać rodzica, który właśnie wybrał się ze swoją pociechą po zdobycie jakiegoś super modnego samochodu, szalenie przytulaśnej maskotki albo też pięknej lalki. Aby nieco ułatwić zakupy polecamy kilka rzeczy, bez których obecnie wasze dziecko nie będzie mogło się obejść. Dlatego kochani rodzice, szykujcie kieszenie, oto przed Wami maluszkowy must have, który bije rekordy popularności w sklepach w całym kraju.
Pokaż wiecej... Na co zwrócić uwagę kupując zabawki dla dziecka

Akcesoria dla małych dzieci

Na ten moment oczekujemy całe nasze życie. Narodziny dzidziusia to doniosłe zdarzenie. W końcu, po długich kilku miesiącach wyczekiwania, nasz potomek przychodzi na świat. I nagle, wraz z jego przeraźliwym płaczem, zdajemy sobie sprawę, że nasze obecne bytowanie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Jesteśmy odpowiedzialni za to maleństwo. Czujemy ogromną euforię, wymieszaną z paraliżującym strachem.
Pokaż wiecej... Akcesoria dla małych dzieci

W czasie karmienia piersią koniecznie trzeba dbać o odpowiednią higienę piersi

Karmienie piersią, to zdecydowanie czynność nieunikniona dla każdej matki i także bardzo dużo kobiet chce własne dzieci karmić piersią w ich pierwszym okresie życia, żeby czerpały odpowiedni pokarm dla swojego rozwoju. Z perspektywy kobiety powiązane jest to z solidnym dbaniem o piersi i także o odpowiednie odżywanie się, ponieważ ma to niezwykle duże znaczenie w produkowaniu pokarmu dla dziecka.
Pokaż wiecej... W czasie karmienia piersią koniecznie trzeba dbać o odpowiednią higienę piersi