Czas chryzantem

Jesień jest porą chryzantem nie tylko w Japonii i Chinach, także u nas w Polsce. Chryzantemy oprócz astrów i wrzosów są symbolem jesieni, tak jak jesienne róże „mówią nam o pożegnaniu”. Gdy w Dzień Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny idziemy na cmentarze w dłoniach często trzymamy te piękne kwiaty. O zmroku listopadowe cmentarze – w oparach dymu unoszącego się nad płonącymi zniczami, i mocnej woni chryzantem – wyglądają zjawiskowo. Lubię ten widok. Lubię też patrzeć na chryzantemy w innym, dziennym świetle jak kwitną na moim balkonie; kupuję je od lat i cieszę się ich urodą aż do mrozów.
Pokaż wiecej... Czas chryzantem

Uprawa chryzantem w Praszce – doskonałe miejsce do kupna chryzantemy i zasięgnięcia porady dotyczącej jej uprawy.

Niemal każda osoba śni o swoim ogrodzie lub działce. Jest to zwykle miejsce kojarzące się z odprężeniem i spokojem, w którym można skryć się na moment. Ale by móc skorzystać z momentu odprężenia w ślicznym otoczeniu istotne jest, aby najpierw umiejętnie je zagospodarować i stosownie o nie się zatroszczyć.
Pokaż wiecej... Uprawa chryzantem w Praszce – doskonałe miejsce do kupna chryzantemy i zasięgnięcia porady dotyczącej jej uprawy.