Ogrodzenie pełne, czy ogrodzenia panelowe? Które wybrać? To zależy od wymagań i tego w jakim zamyśle potrzebujemy zamontować płot.

Problemy z sąsiadami? A może chcesz trochę prywatności? Nikt z nas nie ma ochoty być podpatrywanym przez płot – to pewne. Pragniemy by nasza działka i prywatna posesja uszczęśliwiał ciszą i odprężeniem. Pragniemy, być tam nieskrępowani i nie myśleć o tym, czy ktoś nas podgląda.
Pokaż wiecej... Ogrodzenie pełne, czy ogrodzenia panelowe? Które wybrać? To zależy od wymagań i tego w jakim zamyśle potrzebujemy zamontować płot.

Jeżeli nie masz czasu zająć się swoim ogrodem to zatrudnij specjalistów

Jesteś właścicielem domu z działką i nie masz pomysłu, co z tą przestrzenią zrobić? Jeśli nie masz czasu, ochoty, zdolności lub po prostu w świecie nie chce ci się na własną rękę zająć ogrodem wynajmij kogoś, kto zajmie się tym profesjonalnie.
Pokaż wiecej... Jeżeli nie masz czasu zająć się swoim ogrodem to zatrudnij specjalistów

Jaką metodą skutecznie poradzić sobie z kretami?

Krety na działce albo w ogrodzie zdołają być faktycznie ogromnym problemem. Te nieduże zwierzątka potrafią wprost zdemolować pełny ogród, nad jakim zapewne ciężko pracowaliśmy i nadal pracujemy. Niemniej jednak krety są dzisiaj pod ochroną, wskutek tego zabijanie tych drapieżników jest nielegalne. Bezspornie nie winniśmy więc tego czynić. W jaki sposób więc radzić sobie z kretami? Najbardziej popularnym i efektywnym sposobem na te szkodniki jest siatka na krety.
Pokaż wiecej... Jaką metodą skutecznie poradzić sobie z kretami?

Zakładanie ogrodu – w pojedynkę, czy z firmą?

Miejscem w jakim człowiek od dawna może odpocząć, zrelaksować się praz zaczerpnąć siły jest ogród. Specyfiką tego terenu jest ilość i zróżnicowanie otaczającej roślinności. Roślinność wyzwala w nas czułość i spokój. Zakładanie ogrodów dla osób mieszkających w domach to przywilej. Ogród jest sferą domową i również jest starannie projektowany, sprzątany oraz zadbany jak mieszkanie.
Pokaż wiecej... Zakładanie ogrodu – w pojedynkę, czy z firmą?

Jak zadbać o ogród

Współcześnie wielką ilość trudności z kwestiami związanymi z ogrodnictwem może pomóc rozwiązać właściwe dobranie nawozów. Dobranie najlepszych rodzajów nie bywa jednak zwyczajowo kwestią prostą. Aby trafnie wybrać, najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią uprawy roślin ozdobnych. Inne rośliny są przeznaczone do bardziej malejących temperatur, a inne podczas wysokich, i używa się innych rodzajów nawozu. Świetnym pomysłem na wyhodowanie przepięknych kwiatów, jest używanie nawozu Azofoska.
Pokaż wiecej... Jak zadbać o ogród