Akcesoria praktyczne podczas karmienia niemowlaka
za pomocą butelki

Nad naszym domem przelatywał, a nawet zaczął krążyć bocian. Mój brat wpadłby zapewne w lekki popłoch, bowiem jak wszem i wobec wiadomo bociany rokują dzieci. I trudno się dziwować, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że braciszek posiada już trójeczkę. A zwłaszcza jeżeli przechodzi się właśnie powtórkę z karmienia maleństwa. Nie jest to bynajmniej proste. Tatuś i mamusia mają wiele do przemyśleń w powyższej sprawie.
Pokaż wiecej... Akcesoria praktyczne podczas karmienia niemowlaka
za pomocą butelki

Jak wybrać pierwszy kubek dla dziecka? Poznaj kilka sugestii, nim wybierzesz się do sklepu

W życiu każdego dziecka nadchodzi moment, gdy trzeba zastąpić kochaną do tego czasu butelkę ze smoczkiem kubeczkiem, z jakiego nie zawsze będzie chciał pić z taką samą chęcią. Właściwa chwila to trzeci bądź czwarty miesiąc życia, co nie oznacza, iż musimy całkowicie zrezygnować z butelki. Butelką nadal możemy podawać mleko, kubeczek zaś niech służy do innego typu płynów, np. wody, gdy zechcemy zaspokoić pragnienie maluszka. Z jakich typów kubków możemy wybierać?
Pokaż wiecej... Jak wybrać pierwszy kubek dla dziecka? Poznaj kilka sugestii, nim wybierzesz się do sklepu

Gromadzenie i dystrybucja biodegradowalnych depresatorów, nawozów i paliw może być łatwa

Magazynowanie paliw ciekłych, depresatorów oraz nawozów jest etapem, w którym wyroby te są najmniej narażone na niebezpieczeństwo reakcji. Jeśli są zachowane odpowiednie normy postępowania wśród personelu, a stan faktyczny pojemników magazynowych cieczy niebezpiecznych jest zgodny z przyjętymi zasadami ich przechowywania.
Pokaż wiecej... Gromadzenie i dystrybucja biodegradowalnych depresatorów, nawozów i paliw może być łatwa

Kilka słów prawdy o pieluszkach, bez których młodzi rodzice nie wyobrażają sobie codziennego życia

Narodziny syna są magicznym wydarzeniem w życiu prywatnym. Tę ogromną radość są w stanie jednakże przyćmić równie wielkie wydatki poniesione na wyprawkę. O ile kaftaników można ostatecznie nie kupować w sklepie, ale wziąć od przyjaciół, o tyle w przypadku pieluch jest już nieco bardziej pod górkę. Śnieżnobiałe wyroby tetrowe już dawno temu wyszły z mody, z czego rzecz jasna bardzo cieszą się świeżo upieczeni ojcowie, ponieważ obecnie już nikomu nie uśmiecha się codziennie prać pieluch.
Pokaż wiecej... Kilka słów prawdy o pieluszkach, bez których młodzi rodzice nie wyobrażają sobie codziennego życia

Wyprawka dla niemowlaka – o czym należy pamiętać, aby dać swojemu szkrabowi wszystko, co idealne

Niedługo przyjdzie na świat wasza pociecha? To cudowna wiadomość. Zapewne zrobiliście już pierwsze przygotowania i rozpoczniecie aranżować pokój dla maluszka. Musicie również przyszykować wyprawkę, by noworodkowi niczego nie brakło w pierwszych dniach jego życia, chociaż najważniejsza jest naturalnie obecność rodziców.
Pokaż wiecej... Wyprawka dla niemowlaka – o czym należy pamiętać, aby dać swojemu szkrabowi wszystko, co idealne