Restauracja w Pałacu Brzezina kusi imponującą elegancją

Stolica Dolnego Śląska, jako miasto bardzo atrakcyjne turystycznie i jednocześnie uniwersyteckie, dysponuje znakomitą podstawę do rozwoju ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Jest możliwość, aby się o tym przekonać śledząc przykładowo witryny internetowe, gdzie hasło „restauracja Wrocław”, czy hotel Wrocław, odkrywa wiele propozycji zaskakujących dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia potrafią zauroczyć rzesze przybywających do miasta turystów. Ich wielość i zróżnicowanie daje możliwość także mieszkańcom na ciekawe kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można zapoznać kulinarny świat nie ruszając się z miasta.

Niemalże wszystko, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa jest niewątpliwie godne uwagi. Jednakże nie tylko samo miasto dostarcza doskonałej oferty. Także okolice Wrocławia obfitują w propozycje godne uwagi. Znany jest m.in. pałac 4 km od Wrocławia, który przyciąga swoim nieprawdopodobnym urokiem szereg gości. Pałac, który obecnie został przeobrażony w ekskluzywny hotel, nazywa się Brzezina. Jest on malowniczo położony w przepięknie utrzymanym parku. Historia pałacu bierze swój poczatek w XVIII wieku. Obiekt został zbudowany w stylu barokowym, a jego pierwszym właścicielem był von Heermann. W następnych latach pałac pass błonie (inne wątki tutaj) był parę razy przebudowywany i rozmaicie historia się z nim obchodziła. Po okresie socjalizmu, w czasie którego obiekt zatracił swoje reprezentacyjne funkcje, przyszedł czas powrotu do świetności. Bez trudu można natrafić na wzmiankę o Pałacu Brzezina ujawniającm swoją nową, współczesną odsłonę wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „sale szkoleniowe we wrocławiu”.

konferencje

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W wykwintnym otoczeniu okazałego parku perfekcyjnie komponuje się klasyczny Pałac, gdzie można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z doskonałą oprawą. Wnętrza pałacowe integrują ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też powodu Pałac Brzezina czyni zadość nawet najbardziej wybrednych gości. Jest to najlepsze] miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Jednakże najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich zaletach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel z radością wita wszystkich gości.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się o tym hotelu i ofercie jaką proponuje nieco więcej, informacją może posłużyć wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy „sale konferencyjne we wrocławiu” wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa Pałacu Brzezina. Odnajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie wiernie oddają niebanalne uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Pałacu Brzezina.
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/