Escape room w Gdyni – wyborna gra dla każdego

Escape room to niesłychanie atrakcyjna rozrywka oraz wyśmienita zabawa dla każdego, jaka teraz cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to jednak dość nowiutka forma rozrywki, wskutek tego niemało osób nie wie na czym tak właściwie polega escape room Gdynia.

zombie escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc skrótowo escape room polega na tym, żeby znaleźć sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to jedynie 60 minut.

Jeżeli dokładnie pragniesz zgłębić informacje na przedstawiany temat, to obowiązkowo zajrzyj na serwis internetowy (https://e-hunter.pl/adresowka-dla-kota). W tamtym miejscu są przykuwające wzrok wiadomości, które zapamiętasz na długo.

W czasie zabawy rozwiązuje się przeróżne zagadki, które mają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Gra jest naprawdę porywająca, natomiast emocje – razem z upływem czasu – sięgają zenitu. Tu liczy się biegłość umysłu, kreatywność oraz innowacyjne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi możecie wykazać się oryginalnością oraz nieszablonowym myśleniem – wszelkie chwyty są dozwolone! Jest to niesłychanie ciekawa, dzisiejsza rozrywka, która idealnie nadaje się dla ludzi w każdym wieku – Escape room Gdańsk to lokalizacja dla ludzi twórczych, uwielbiających wyborną zabawę, zagadki i szyfry. Jeśli nigdy dotychczas nie miałeś szansy, by na własnej skórze przekonać się na czym polega ta świetna zabawa to naturalnie musisz to nadgonić.

ściana

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, która zdecydowałaby się wziąć udział w Escape Room oraz była by z tego niezadowolona. Mało tego wskazane jest wiedzieć, że koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest duży, tym bardziej, iż rozkłada się on na grupę kilku postaci. Należałoby więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, aby na godzinę przenieść się do całkiem innego, wprost filmowego świata, gdzie Waszym celem będzie rozstrzyganie zagadek, łamigłówek, szyfrów i kodów, jakie zdołają Wam pomóc (czy przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa na pewno będzie wyśmienita, emocjonująca i dostarczająca sporo adrenaliny, natomiast czas spędzony w zamkniętym pokoju bezsprzecznie zapamiętacie na bardzo długo – poczytaj.