Odpowiednie zaznaczenie zasług

Każdy z nas uczył się i pod koniec roku miał okazję otrzymać jakiś dyplom. A nawet, jeżeli nie na koniec roku to w czasie roku szkolnego. Każdy z nas wie, że jest bardzo wiele momentów, podczas których wręczane są różnego rodzaju dyplomy. To ważne, żeby otrzymując dyplom właściwie się zachować. A kiedy chodzi o same dyplomy to najczęściej kartka grubszego, ładnego papieru, gdzie określono za, co ten dyplom został wręczony i imię oraz nazwisko osoby, która dyplom otrzymuje oraz podpis osób wręczających dyplom.

bądź zwycięzcą

Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
To fajna pamiątka. Jednak rzeczywistość jest taka, że każdy jest w stanie taki dyplom zrobić. Musimy jedynie we właściwym programie na komputerze wszystko zapisać, dorzucić fajną ramkę i wydrukować wszystko na ślicznym papierze. Istotne jest jednak by wtedy taki dyplom posiadał pieczątkę, która sprawi, że dyplom nabierze mocy. Bo przykładowo wiele szkół nie tworzy sama dyplomów, a zamawia we wrześniu kilkadziesiąt dyplomów z jednej drukarni i posiada eleganckie dyplomy na każdą okazję, wystarczy do nich jedynie wpisać imię i nazwisko ucznia, dorzucić podpis i pieczątkę dyrektora – dyplomy to świetna pamiątka. Statuetki szklane Kiedy chcemy zrobić jakiś turniej w szkole lub pogrzeb Wrocław jakiś konkurs pomiędzy szkołami czy dla mieszkańców danego miasta – należy pomyśleć o jakichś nagrodach. Różne nagrody można zorganizować, bo zawsze znajdą się różni sponsorzy. Ale poza nagrodami, które można w jakiś sposób wykorzystać, ale warto jest również postawić na rozdanie jakiś statuetek. Wtedy sensowną opcją są statuetki szklane, które należy zamówić z jakimś wyprzedzeniem. W dodatku powinniśmy pamiętać o tym ile takich statuetek zamówić. Bo jeżeli mamy zawody w różnych grupach wiekowych, to dla wszystkich wygranych z grup niezbędne będą po trzy statuetki – gdzie kupić statuetki szklane.

konkurs
Do każdej szklanej statuetki niezbędne okażą się jakieś naklejki albo grawer, gdzie zostanie określone, za co dana statuetka została przyznana i gdzie i w jakim roku dany konkurs się odbył. Statuetki ze szkła są również wręczane w ramach podziękowania za długą pracę lub jakieś działania społeczne. Dlatego jeżeli przyjdzie nam organizować jakieś podziękowanie dla zacnego mieszkańca powinniśmy też wziąć pod uwagę zamówienie dla niego jakiejś interesującej statuetki ze szkła, która później co roku mogłaby być przyznawana wszystkim znamienitym mieszkańcom. I chociaż taka statuetka ze szkła nie posiada dużej wartości materialnej, to na pewno będzie miała ogromną wartość sentymentalną – zobacz kompletną propozycję na tej stronie
.