Uniwersalny prezent – kwiaty

Pewne osoby twierdzą, że stereotypy płciowe nie oddają rzeczywistości, że są jedynie wymysłem. I wiele osób, które trudnią się naukowo kwestią wpływu kultury przytakuje. Można orzec, że nie jest to stuprocentowa prawda, lecz są spostrzeżenia, które ciężko lekceważyć. Przedstawiamy najlepszy przykład: kwiaty.

Storczykowiec różowy

Autor: Tauolunga

Czy mężczyzna cenią sobie kwiaty? Zapewne jakieś 10 % populacji owszem. A co z pozostałym odsetkiem? Dla nich piękne tulipany są obojętne. Niewiasty za to te kwiaty (szczegóły w serwisie http://projektoskop.com/31-pelargonie-czy-wiemy-o-nich-wszystko/) kochają. Dodatkowo zwykle umieją nazwać ich gatunki, których mężczyzna kompletnie nie potrafi nazwać. O ile mieszkasz w Gdyni i pragniesz dać swojej dziewczynie radość, odszukaj pobliski sklep z kwiatami. Do wyszukiwarki internetowej wklej hasło „dekoracje weselne Wrocław””.

Surfinie

Autor: seeks2dream

Parę krwistych róż to wspaniały upominek, który świadczy o tym, że darczyńca posiada silne uczucia do pani. Warto je kupować przy doniosłych okazjach, takich jak na przykład kolacja w restauracji albo rozpoczęcie narzeczeństwa. Innego koloru róże można dawać kobietom, wobec których nie posiadamy podobnych planów, a pragniemy jej na przykład podziękować za przysługę. Osoby, które mieszkają w Szczecinie, mogą odnaleźć niedaleki sklep z kwiatami, do Google wstawiając słowa „kwiaty dla firm Wrocław”. Później należy odpalić Google Maps i sprawdzić konkretną lokalizację.

Kwiat surfinii

Autor: unforth

Jest pewna sprawa, którą zawsze powinno się mieć na uwadze, kiedy chcemy komuś podarować kwiaty. Są pewne rośliny, które daje się wyłącznie przy specyficznych okazjach. Ogromnym zgrzytem byłoby danie komuś pęczka kwiatów, które zwyczajowo są powiązane z śmiercią. Słabym pomysłem jest także wręczenie kobiecie w Dzień Kobiet goździków, bo są łączone one z prymitywnym obyczajem prosto z okresu PRLu. Kwiatów nie warto ofiarowywać mężczyznom. Faceta rozweseli porządny alkohol lub wciągająca książka. W sytuacji, gdy potrzebujesz dobrze zaopatrzonej kwiaciarni w stolicy Małopolski, do wyszukiwarki sieciowej, którą preferujesz, wpisz słowa „kwiaciarnia Kraków”.