FootballBlog – piłkarski blogserwis w internecie

piłka nożna

Autor: ;/
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym globie. Dlatego powstał serwis FootballBlog.

To genialne połączenie bloga z serwisem o tematyce sportowej. Ciągłe opinie, refleksje po meczach, wyniki na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy rozegranych spotkań.

Ekstraklasa, ligi zagraniczne, reprezentacja Polski. Ciekawe informacje, porady eksperta, skróty filmowe z najlepszymi odcinkami spotkań. Gole Ekstraklasy, gole z meczów międzynarodowych i lig zagranicznych, a także filmy ze świetnymi i zaskakującymi golami.

W serwisie jest też miejsce na historię futbolu i historię piłki nożnej w Polsce. Ciekawscy znajdą informacje o odmianach futbolu, instytucjach piłkarskich. Poznają futbolowe historie oraz życiorysy najlepszych piłkarzy świata.

Blog opisuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej i europejskie puchary. Internauci znajdą tu również informacje o FIFA, UEFA, PZPN oraz innych instytucjach zajmujących się piłką nożną z całego globu. FootballBlog to również przepisy gry w piłkę nożną, amatorskie kopanie w gałę i piłkarski słownik. Z wielką przyjemnością przedstawiamy najładniejsze oraz pełne seksu WAGs, czyli kobiety – żony, narzeczone i sympatie – piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat silnie powiązany z piłką nożną.

W cyklach FootballBloga można znaleźć na przykład „Opowieści Króla Kibiców”, czyli nie powtarzalnego Andrzeja „Bobo” Bobowskiego. Blog stara się walczyć o lepszą piłkę nożną – dlatego autorzy uruchomili kilka akcji, na przykład „Dobra strona kibola” czy „Kamery na boiska!”. Każdy polski klub Ekstraklasy posiada swoją podstronę z informacjami i ciekawostkami.

Witryna to również swoboda komentarzy i myśli. Każdy internauta może tutaj dodać własny tekst czy też skomentować publikację innego użytkownika. Można również wziąć udział w jednej z wielu licznych sond oraz ankiet, których nie brakuje na tym blogu. Autorzy kibicują rzecz jasna reprezentacji Polski, choć nie ukrywają sympatii do pozostałych drużyn i reprezentacji.

Priorytetem serwisu jest popularyzacja swobodnego i nieskrępowanego kibicowania, myślenia o futbolu.

Czy masz ochotę może poddać tę sprawę dalszej analizie? Jeżeli tak, to zweryfikuj tekst (http://www.newhse.pl/grupy-tematyczne-akademii-new-hse/), który publikuje zbliżone tematy.

Autorzy piętnuje wszystkie przejawy chamstwa na trybunach oraz boiskach, ksenofobię i brak tolerancji.

„Piłka jest okrągła… więc o piłce piszemy na okrągło.”