Częste mity związane z wyborem ubrań? Jakie są oraz czy dotyczą nas ? Czy znamy je z naszego doświadczenia?

Nie ma wątpliwości, iż aktualna moda jest z pewnością w większym stopniu liberalna jak również otwarta niż ta sprzed sześćdziesięciu lat. Jest więc mniejsza ilość zasad, a więcej swobody, jest na pewno więcej trendów.

Nadal jednak spotkać się można z mitami, które zmniejszają radość z bawienia się modą. Najlepiej je obalić oraz się o nie nie martwić, nie ma znaczenia o czym mowa, czy to szaliki Warszawa, a może walizki Bydgoszcz (serwis Ceneo).

Bardzo często mawia się przykładowo, iż niektóre ubrania wyglądają dobrze tylko na wyższych oraz szczupłych kobietach. To mit, bo jeśli jakaś rzecz nie wygląda na nas dobrze, to prawdopodobnie dzieje się w ten sposób dlatego, iż dany fason nie pasuje do naszej sylwetki. Nie ma to jednak związku z rozmiarem, jaki nosimy. Kolejny mit mówi o tym, że im nosimy większy rozmiar, tym nie powinniśmy nosić drobnych deseni. Nie możemy rozmiarów dzielić na małe oraz duże, lecz na takie, w których jest nam dobrze jak i na te, które tego warunku nie spełniają.

sklep z damskimi torebkami

Źródło: pixabay.com

Ofiarą takiego mitu padają z pewnością poprzeczne pasy, jakie według ogólnych sądów poszerzają oraz na ich ubieranie mogą sobie pozwolić jedynie najbardziej szczupłe dziewczyny. Jeszcze kolejny mit mówi o tym, iż dostajemy to, za co zapłaciliśmy. Faktem jest, iż jakość musi kosztować, lecz nie każda droga rzecz tego typu jakość posiada.

Pamiętaj o tym, że nasz serwis www ma jedynie potrzebne fakty, które zapewne Ci się mogą przydać. Sprawdź nas i zobacz, że należałoby go odwiedzić.

Wiadomo nie od dziś, iż cena produktu musi być zależna również od tego, jak dany artykuł został zrobiony, oraz dotyczy to różnego rodzaju produktów, przykładowo dresy męskie lotto albo pas poporodowy (zobacz szczegóły). Płacimy w związku z tym za to, za co chcemy zapłacić, czyli za markę, za skojarzenia ze znaną osobą, za swego rodzaju trend.


Powinniśmy sami mieć świadomość, za co jest sens płacić więcej gotówki, ale również mieć świadomość, iż nawet bardzo kosztowne rzeczy mogą wyglądać tanio. Dobrze więc wiedzieć, jaka jest różnica między skórą cielęcą oraz skórą ekologiczną, ponieważ tylko wtedy z pełną świadomością można wydać gotówkę oraz cieszyć się z dobrego zakupu. Takie mity, jak widzimy są dość powszechne, ale nie sprawdzą się w rzeczywistości, nie ma sensu więc się tym za bardzo przejmować.