Kolekcjonerskie i praktyczne, małe i większe prezenty. Co wybierać, czyli idziemy na zakupy w Krakowie

Któż z nas nie chciałby dostawać podarunków, które wielokrotnie wykorzysta w codziennych czynnościach? Sporo z nas niejednokrotnie robiło dobrą minę do złej gry, gdy otrzymywaliśmy kompletnie nietrafiony prezent. Czym zatem warto kierować się w poszukiwaniu praktycznych upominków w Krakowie?

Autor: Atlantic

Kluczową sprawą jest porozmawianie z naszymi bliskimi o tym, jakiej rzeczy brakuje im na co dzień. Jeśli należymy do tak zwanych gadżeciarzy, ludzi lubiących kolekcjonować rzeczy w ramach wybranego hobby, wówczas nie będziemy zainteresowani brakującym elementem do łazienki czy kuchni. Jeśli typowy dzieciak woli zabawki, zamiast słodyczy zdecydowanie bardziej ucieszy go pudełko puzzli, składany robot czy domek dla lalek niż najbardziej wymyślny słodycz. I odwrotnie – mały łasuch na pewno wyczekuje już gwiazdkowych pierników w lukrze i czekoladek bardziej niż następnej koszulki czy książki do szkoły. Niepożądany przez dzieci prezent potrafi sprawić im nieukrywaną przykrość.Nie inaczej jest u dorosłych. Dla typowych „praktyków” kupujmy tak unikatowe prezenty jak suszarkę do naczyń czy nawet worki do odkurzaczy. Dzięki takim upominkom będą czerpać na pewno wiele pożytku w życiu codziennym. Biżuteria i pozostałe rzeczy, które nosimy bezpośrednio przy ciele? Pierwsza jest domeną kobiet, więc podarunki z tej sekcji kierujemy w głównej mierze do nich. Rzecz jasna dobieramy je pod względem częstotliwości i ilości noszenia. Biżuterię zwykliśmy dawać raczej jako pamiętnikowy lub urodzinowy podarunek, ale nie ma przeszkód by podarować ją i w święta. Więcej na temat zakupów znajdziesz tu–>

Dla kobiet, które lubią mieć czas pod kontrolą idealnie pasowałyby też zegarki damskie. Mogą być sportowe, mogą być eleganckie, ze skórzanym lub sztucznym paskiem. Mogą stanowić uzupełnienie biżuterii jako element jedynie „estetyczny”, mogą także stanowić o kontroli czasu, który w natłoku pracy tak szybko ucieka. Zegarki jako prezent są preferowane w dużym stopniu także – a nawet bardziej – przez panów. I nie jest to kwestia lansu, szpanowania czy pokazywania logo marki – zegarki męskie to nie tylko złote Rolexy czy srebrzyste Atlantici. Za przystępną, w miarę dostępną cenę dostaniemy efektywny i wielce praktyczny prezent. Taki, który z powodzeniem zapewni kontrolę nad czasem w natłoku różnych wyzwań. Sprawdź koniecznie :