Maj to czas organizowania Komunii Świętych i przepięknych pamiątkowych fotografii

Komunia Święta to dla dzieci niezwykły czas. Rodzice także decydują się na pamiątkowe sesje zdjęciowe z powodu takiej okazji.
Przystąpienie potomka do Komunii Świętej to bardzo istotne wydarzenie w jego odczuciu.

ciąża

Autor: Yohann Legrand
Źródło: http://www.flickr.com
rodzina

Autor: MSM MOŃKI
Źródło: MSM MOŃKI
Doświadcza całkowitego przyjęcia do wspólnoty Kościoła. Przywdziewa białą albę oraz skupia się na słowach kapłana. Rodzice jednakże myślą szerzej. Są zobowiązani urządzić rodzinne spotkanie oraz zarezerwować dobrą restaurację. Jeśli posiadają spory dom, to zwykle zapraszają bliskich do siebie, jednak zamawiają catering. Rzecz jasna kluczową sprawą będzie także sesja zdjęciowa. Jeżeli mieszkamy w województwie mazowieckim i interesują nas sesje komunijne Warszawa posiada co najmniej kilkunastu doświadczonych fotografów, którzy wyspecjalizowali się w takiego rodzaju zdjęciach. Jest to trudne zadanie, gdyż trzeba mieć dużo cierpliwości i podejście do szkrabów. Powinien umieć je zagadać oraz rozśmieszyć. Wielką sztuką jest też umiejętność skupienia uwagi dziecka na jakiejś rzeczy lub spowodowania, żeby nie kręciło się chociaż przez sekundę. Rodzice powinni przejrzeć kilka albo więcej stron internetowych, gdzie można przejrzeć portfolio i zdecydować czy to jest właśnie to, czego potrzebują. Jeśli na przykład zamarzy się im sesja (sesja ciążowa w plenerze) zdjęciowa w plenerze, to z pewnością będzie ona kosztowała znacznie więcej.

W ogóle warto od razu z fotografem umówić się na konkretny dzień i stawkę, tak abyśmy później nie byli niemiło zszokowani. Może on dla nas również wykonać album, w którym umieścimy najładniejsze zdjęcia. Będą one pamiątką na długie lata.