Niekiedy potrzeba nam ogromnych pieniędzy, by przykładowo uratować życie swojego dziecka — wtedy przydatna będzie pomoc innych ludzi

Niekiedy przytrafiają się w życiu różne nieszczęścia. Pomóc może w takich momentach operacja lub sprzęt ortopedyczny. Jednak są to bardzo kosztowne rzeczy.
Faktem jest, że nikt nie ma zamiaru rozmyślać o tragediach.

fundacja

Autor: pontipino.pl
Źródło: pontipino.pl
Kaszki dla niemowląt

Autor: Matt Preston
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety zdarzają się one i to bez uprzedzenia. I przykładowo niekiedy okazuje się, że przychodzi na świat niemowlę, które potrzebuje szalenie drogiego leczenia czy operacji w Stanach. Lub ktoś ma wypadek i niezbędne mu są nowoczesne protezy, aby był w stanie w miarę możliwości powrócić do swego życia. Jednakże są to często tak horrendalne sumy (sięgające setek tysięcy złotych), których nie są w stanie uzbierać rodzice i znajomi, nawet jeśli bardzo by chcieli. Wówczas na pomoc (rehabilitacje) może przyjść fundacja. mamy ich w naszym kraju dużo i zwykle ich poczynania są ukierunkowane. Przez to należy zgłosić się do takiej organizacji, która zgodzi się zainteresować naszą sprawą. Będzie trzeba wówczas stać się członkami fundacji i zawrzeć z nimi umowę. Oni w naszym imieniu uruchomią dla nas subkonto w banku i machina ruszy. Będziemy mogli prosić znajomych, aby wśród bliskich propagowali naszą sprawę. Będziemy mogli prosić na różnych stronach internetowych o wsparcie naszego maleństwa. W okresie rozliczania PIT-u będziemy mogli starać się o to, aby ludzie odpisywali na nasz cel 1% swojego podatku.

Fundacja we wszystkich naszych krokach będzie nas wspierać. Jej pracownicy zrobią wszystko, co tylko w ich mocy, by pomóc nam jak najprędzej zgromadzić potrzebną sumę.