Nowe meble do pokoju malucha sprawią, że nasze maleństwo poczuje się jak w świecie bajki

Jeszcze 20 lat temu, żadnemu z nas nie nie marzyło się, że kiedyś pokój malucha będzie można umeblować w swobodnie wyszukane meble. Kiedyś meblościanka z płyty paździerzowej z frontami lakierowanymi i z połyskiem była miernikiem luksusu. Ten quasi przepych tak w rzeczywistości był wielkim kiczem, który rzekomo w odpowiednim świetle, naśladował umeblowanie.

meble dziecięce

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Uchwyty przy frontach odrywały się, zawias zatrzymywał się w jednej pozycji, drzwi się deformowały, a to co powinno się wysuwać wcale się nie wysuwało.

Zaintrygował Cię przedstawiany artykuł? Jeżeli tak, to zobacz też uwagi z serwisu, gdyż one również dotyczą podobnej tematyki.

A co najciekawsze, identyczne meblowe badziewie spotykało się w co drugim polskim wnętrzu.

Teraz aranżuje się kolekcje mebli, które dorastają wraz z dzieckiem. Sprzęty, które pozwalają kształtować ich wygląd, odcienie i komplety w zależności od humoru, aktualnych trendów i tak często jak tylko mamy na to chęć. Zapraszają do tworzenia różnorodnych przestrzeni, pełnych skrytek i pełnych schowków. Skłaniają do projektowania, robienia eksperymentów, majsterkowania i poszukiwania wątpliwych rozstrzygnięć. Dorośli mogą zharmonizować umeblowanie do zainteresowań, charakteru i upodobań dziecka. Dzięki interesującym inicjatywom, sprzęty do pokoju dziecka, zmienią go w bardzo intymne miejsce (zobacz u producenta).

Dzieci posiadają niebywałą wyobraźnię, kochają bajkowe opowieści i nieziemskie historie w związku z czym bardzo lubią przebywać w kolorowych wnętrzach, w których czują się nadzwyczajne, jak postacie uwielbianych opowieści – . Meble do pomieszczenia dla dziecka, mogą przeobrazić się w piracką łódź, która na niby popłynie w podróż dookoła kuli ziemskiej. Meble, które mogą być zaprojektowane dla rozpoczynającego przygodę technika, pomogą mu w realizacji jego zainteresowania.

Vertbaudet

Źródło: flickr.com

Umeblowanie dla fana futbolu stworzy świetny nastrój dla zapaleńca gry w nogę. Pomieszczenie dla synka można zaaranżować również w klimacie morskich podróży, wyścigów samochodowych. Tymczasem pokój dla córeczki, można zmienić w bajkową komnatę – wyśmienite miejsce do spotkań na herbatkę czy też najpiękniejszych snów śpiącej królewny.