Ważne, żeby celebrować każdy dzień. To wyrażanie szacunku dla kogoś bliskiego, jak i dla samego istnienia

Nie w każdym przypadku sam finał podróży jest najistotniejszy. Niekiedy ważniejsza jest sama podróż, przemieszczanie się, zdobywanie nowych szczytów, przebywanie następnych kilometrów. Nie zawsze też gonitwa za sukcesami jest lepsza niż delektowanie się tym, co teraz, choćby nie była ona najwspanialsza, taka jaką wymarzyliśmy sobie wcześniej. Życie rzuca czar na każdego z nas i nie do końca możemy sobie wszystko zaplanować. Najważniejsze to świętować ważne wydarzenia, świętować każde z nich, jakby były ostatnie.

Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Autor: Aneta Garbowska
Źródło: abcslubu.pl

To swoista radość życia, bierze się ona z przekonania, że nic nie jest dane nam na wieki, należy więc traktować każdą chwilę, jako tą ostatnią. Nie znamy bowiem dnia, ani godziny, i być może to smutne, lecz jeśli mamy na to znikomy wpływ, to lepiej myśleć o dobrej stronie mocy. Każde wydarzenie w naszym życiu powinno być zaznaczone w jak najwidoczniejszym miejscu, nawet to przykre wydarzenie, którego nie chcemy wspominać. One bowiem, podobnie, jak inne kształtują nasze życie, takim jakie właśnie było.

Bez przekłamań, przeinaczeń, zupełnie szczerze, ścieżka od początku do końcu. Nie ma ludzi całkiem idealnych, co widać po przejściach życiowych, nawet najszlachetniejszy człowiek może czasami być draniem i odwrotnie. Nie powinno się więc oceniać ludzi po drobnych gestach i incydentach. Oczywiście, że budują one pewną opinię o danym człowieku, każda osoba to bardzo skomplikowany, twór wielowymiarowy. Pamiętajmy jednak, żeby w życiu naszym świętować chwile.

Zbliża się jakieś wydarzenie zróbmy piękne urodziny dla dzieci (więcej), niech odczują magie takiej chwili, niech poczują, że to coś wyjątkowego. Zbliża się ślub, przygotujmy ładne zaproszenia ślubne (pod adresem), przecież to być może jedyne takie wydarzenie w ciągu naszego życia, warto podejść do tego z należytym szacunkiem i pewną, ale nie przesadną, celebrą. To nas zbliża do życia idealnego, w trakcie którego przeżywamy czynnie wszystkie wydarzenia jednak wiedząc, iż to nie jest dane nam na zawsze.

Zachęcamy Cię do przejrzenia nowego wpisu na zbliżony temat – tam odnajdziesz dodatkowe treści. Zatem idź do strony (http://bsinspekcja.pl/) i ciesz się tym.

Dlatego więc warto się z tego powodu cieszyć, warto celebrować takie uroczystości, gdyż tworzą one jeden z filarów sensu naszego życia.