Fantastyczne przykłady upominków dla dziewczynek i chłopców

Jeżeli ciężko znaleźć nam zajęcie dla naszego nadpobudliwego dziecka warto zastanowić się nad nauką jazdy na rowerku. Jeśli jeszcze nie kupiliśmy mu rowerka powinniśmy udać się do sklepu i czym prędzej to zrobić. Małe dzieci bardzo szybko łąpią bakcyla jazdy na rowerze, więc im szybciej kupimy dziecku rower tym łatwiej będzie mu się nauczyć na nim jeździć.

bratz

Autor: susan402
Źródło: http://www.flickr.com
Rowerki dziecięce to sposób na spędzenie z dzieckiem czasu, oderwanie dziecka od kreskówek i pokazanie mu, że bawienie się na świeżym powietrzu jest niesamowicie przyjemne. W dzisiejszych czasach rowerki dla maluchów są bardzo ładne. Wybór raczej nie będzie należał do najłatwiejszych, nie zapominajmy kupując maluchowi rowerek o tym, że należy od razu kupić mu kask. Nie jest istotne, czy rowerek będzie miał dwa czy cztery kółka, ważne, żeby dziecko pamiętało o swoim bezpieczeństwie.

Lalki dla dziewczynekKiedyś królowały lalki Barbie dziś dziewczynkom przypadły do gustu lalki bratz. Bratz to zabawki, które oczarowały dziewczynki na całym świecie. To fajny prezent na urodziny dla kochanej córeczki albo chrześnicy. Jeśli nie wiemy, co kupić, to lalki Bratz w tym wypadku będą świetnym rozwiązaniem. Bratz to cudowny kwartet: Cloe, Sasha, Yasmin, Jade. Każda jest inna i każda sprawi, że dziecko będzie uradowane. Do tego można pokusić się o kupno bajki z tymi lalkami w roli głównej i radość małego dziecka mamy gwarantowaną (oferta na www lalek na

Wyrzutnie dla synów

wyrzutnia nerf

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli dziś zastanawiamy się, co sprezentować naszym pociechom warto pomyśleć o wyrzutniach nerf. Może słowo wyrzutnia nie oddaje w pełni tego, czym są te zabawki, ale tak są one nazywane. Wyrzutnie nerf to broń, która nie wyrządzi krzywdy dzieciom, a co ciekawe może wciągnąć też niejednego rodzica. Jeśli dziewczynka będzie zadowolona z lalki, to chłopiec z pewnością będzie zadowolony z zabawki Nerf. Pomysłów na zabawy z wyrzutniami Nerf jest wiele, od zabawy w strzelnicę, czyli ćwiczenie celności, przez zabawę w podchody tłumacz przysięgły biała podlaska w to, co akurat wymyślą dzieciaki. Wyrzutnie Nerf to wspaniała rozrywka, która oderwie dzieci od siedzenia przed telewizorem, czy komputerem i da im możliwość trochę się poruszać, a przy okazji poćwiczyć szybkość i gibkość. To genialna metoda na to żebyśmy, my jako rodzice, fajnie spędzić czas razem z naszymi pociechami nie nudząc się przy tym ani przez chwilę.