Nintendo jest w naszym kraju coraz bardziej znaną marką!

Nintendo to wyśmienita konsola do grania. W Polsce choćby nintendo wii u raczej nie jest za bardzo rozpowszechnione, ale zwłaszcza Azja to teren, w którym natrafienie na fana Nintendo jest piekielnie proste. W sumie i u nas Nintendo wcale nie jest bardzo niszowe, na całe szczęście sprzedaż Nintendo w naszym kraju nieustannie wzrasta, w błyskawicznym tempie.

Trudno zatem rzec, że jeżeli zakupimy sobie konsolę Nintendo, będziemy mieli bardzo duży problem z tym, aby natrafić na gry po polsku. Fakty są takie, iż polski rynek konsol błyskawicznie idzie do przodu, nie inaczej jest w przypadku Nintendo!

Zapamiętajmy, że ekonomiczne prawidła są proste, no przynajmniej do pewnego stopnia. Czyli zasadniczo jest tak, iż im bardziej znacząca sprzedaż Nintendo, tym będą one mniejszym kosztem, do tego gierki w polskich sklepach będą dużo prędzej umieszczane w sprzedaży. W sumie można śmiało rzec, że jeśli rzucimy okiem na nintendo wii, dostrzeżemy, iż to rewelacyjna konsola do grania, z całą pewnością może się spodobać nawet mocno wymagającemu graczowi (zapewnij sobie rozrywkę: 3ds.

Bardzo dużym atutem nintendo ds oraz pozostałych konsoli są zwłaszcza niepowtarzalne wrażenie z grania. A więc grafika (Jak zmienić tło na zdjęciu) jest w tym momencie na Nintendo aż tak wspaniała, iż tak jakby gracze uzależniają się od tego wielce nierealnego, pięknego świata. Cóż, powrót do szarego życia faktycznie jest w stanie nieco wkurzyć, choć z innej półki: należałoby dbać o własne życie, bądź co bądź byłoby perfekcyjnie gdybyśmy byli ludźmi wolnymi od nawet takich uzależnień. Generalnie bycie od czegokolwiek uzależnionym to mega przykra rzecz, trzeba walczyć o to by być zwykłym graczem, wbrew pogłoskom większość graczy na świecie umie rozgraniczyć świat gierek od realnej rzeczywistości. Uzależnienia są stosunkowo rzadkie (zobacz aktualne oferty : wii U).

A więc: doceńmy jako miłośnicy grywania na konsoli Nintendo, bo owa marka była, obecnie jest i pewnie przez bardzo długie lata będzie na rynku. I miejmy trochę nadziei, że nareszcie jako polscy gracze będziemy mieli odpowiedni dostęp do nowiutkich urządzeń – vide nintendo 3ds, a jeszcze na dodatek będzie nas najzwyczajniej w świecie stać na to, aby często kupić sobie grę.