Wehikuł czasu

Każdy niegdyś był mały i w dorosłym życiu mamy z tym związane różne przeżycia. Nie nie jestem posiadaczem wehikułu czasu choć żałuję, jednakże pewnego razu w chwili całkiem niewinnych najzwyklejszych zakupów dla dzieci…

Miękka i przewiewna bawełna body Green Baby zapewnia komfort maluchowi

Autor: Zielone Dzieci
Źródło: Zielone Dzieci

Normą jest, że dzieciaczki dość szybko wyrastają z ubranek. Ubraniowe zakupy nie są rzadkością. A to młody podrze do niemożliwości swe własne dziecięce skarpetki czy też rajstopy dziecięce, albo już wszystko krótkawe (rajtuzy dziecięce). W tychże właśnie okolicznościach towarzyszyłem zaprzyjaźnionej mamie w zakupie szlafroków dziecięcych dla jej dwójki urwisów. Wróciło do mnie nieoczekiwanie dawno zapomniane szczeniactwo. Wrócił do mnie nie mam pojęcia czemu widok z czasów gdy byłem 6 latkiem – postać malutkiego nurka z gumy z z butlami na plecach a kolorze niebieskim. Nie zaprzeczam, iż zrobiło mi się milutko na sercu. Co najbardziej dziwne, poczułem woń mydła w obecnych czasach już nie osiągalnego w handlu!

Tak to przypominałem sobie dawno minione czasy, podziwiając najnowszą linię szlafroków dziecięcych z podobiznami modnych obecnie filmów animowanych dla dzieci (szlafroczki dla dzieci). Następny przystanek – dział sportowy.

Zainteresował Cię objaśniany w tym miejscu temat? Jeżeli tak, to oprócz tego wejdź na ten link – więcej przeczytasz w treści (https://wilanow.varsovia.edu.pl/).

Jak wszem i wobec jest wiadomo, dzieci muszą sporo się ruszać w dowolny sposób ponieważ ruch to samo zdrowie a jedną z najprzyjemniejszych dyscyplin sportowych jest pływanie. Konieczne zatem jest kupno strojów kąpielowych dziecięcych. Pozostał tylko powrót aby zakupić rajstopy dziecięce (czyli koszmar ze snów każdego niedużego człeka) i to jest to wspomnienie, które jest właśnie jednym z tych mniej wartych uwagi …