Nie demonizujmy gier na konsole

Doskonale, że w ogóle polskie dzieciaki mają aktualnie aż tak wiele fajnych form spędzania wolnych chwil. Chociaż gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą albo komputerem niesie za sobą trochę zagrożeń, lecz o tym później trochę się napisze. Początkowo napiszmy tak naprawdę z jakich przyczyn nigdy nie można nadal wielce stereotypowo podchodzić do świata gier!

screen z need for speed

Autor: Colin
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadoma sprawa: przynajmniej niektórzy rodzice myślą, że gry mocno szkodzą, szczególnie jeśli w rachubę wchodzi umysł młodej osoby. Dziwne myślenie: w końcu gry nie powodują, iż normalny człowiek nagle staje się szaleńcem – na ten przykład oczernianie producentów gierek, próba oskarżenia ich, jakoby byli winowajcami strzelanin w amerykańskich szkołach jest całkowicie bezzasadne. A zresztą można wymienić dużo typów gier…

A więc są oczywiście sprzedawane w sklepach gry akcji PS2, które w wielu przypadkach w istocie nie powinny być użytkowane przez małolatów, lecz bez zbędnej przesady: przecież dosłownie wszystko jest dla ludzi, jeśli jest wyłącznie używane ze zdrowym umiarem! Zapamiętajmy, że typowy gracz, w autentycznie każdym przedziale wiekowym, jest osobą, która w zasadzie jest w stanie wiele się z gierek nauczyć, choćby języków obcych!

Są dostępne lingwistyczne gry na Play Station 2, które sprawiają, iż czymś wielce łatwym jest szybkie poznawanie słówek. To żadna jakaś tam ściema! Trudno nie dostrzec, że bardzo często nauka jest najłatwiejsza wtedy kiedy po prostu rozwijający się człowiek nie ma zielonego pojęcia, iż w czasie beztroskiej rozrywki także buduje swoją przyszłość: język angielski trzeba znać!

Trzeba także doceniać to, że samochodówki bądź najnowsze gry bijatyki mogą spowodować, iż dziecko nareszcie zażyje relaksu. Dzieciństwo zasadniczo powinno być beztroskie, a zwłaszcza w obecnej dekadzie stres dziecięcy na nieszczęście nie jest nieczęsto spotykanym zjawiskiem społecznym.

Zajrzyj na kolejną witrynę i dowiedz się i sprawdź (https://www.sweet-home.pl/38,Torty-weselne.html) sporo o zbliżonej specjalizacji. Pod podanym linkiem oczekuje na Ciebie znaczną ilość wątków.

Zauważajmy minusy gier, ale nie demonizujmy ich zbytnio, to akurat bez sensu.