Majówka w naszym ogrodzie

No tak, urodziło nam się wyczekane dzieciątko. Obrotny tata przygotował kącik dla maleńkiej dziewczynki. Ustawił kolebkę wykonaną przez miejscowego rękodzielnika. Pierwszy kącik w życiu pełen kolorowych maskotek. Choć trzeba powiedzieć, że tatkę odrobinę poniosło. Głównie przy wyborze misi. Bo że misie kochać maleńka będzie to rzecz oczywista.

dziecko

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W tej chwili jednakże miśki grzecznie wyczekują aż ich właścicielka urośnie na tyle, żeby się nimi bawić. Na razie ich miejsce zajmują akcesoria do butelek. Wprawdzie używane tylko podczas spacerów po ulubionym deptaku w Szczyrku lub też wtedy kiedy mamusia wychodzi do cioci „M”.

Dziś w wiosenny dzień mała Zosia wystrojona w różową sukienkę oraz w buciki dla niemowląt (dokładnie takie jak tu: buty dla niemowląt) gaworzy sobie na kocu a jakże inaczej – z wyszywanym ślicznym misiem. Po ogródku krząta się tata, a to poprzygląda się owocowym drzewkom a to pogłaska szarego pręgowanego kotka. Starszy braciszek w drugim kącie ogródka namalował „Elfa” pociąg oczywiście. Każdy w tej rodzinie ma jakieś zainteresowania. Tata jest namiętnym słuchaczem „Trójki” i kocha dzieła historyczne. Pani domu uwielbia książki, kocha rysować co całkiem nieźle jej idzie (co zrozumiałe jeżeli zamieszkuje się w tak pięknej, górskiej miejscowości).

Podoba Ci ten artykuł? To ekstra, sprawdź stronę (https://jadenapodlasie.pl/) pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

W ogrodzie panuje lekkie podniecenie, wszyscy oczekujemy gości. Sezon grillowy otwarty. Ma za chwilę przyjść brat bliźniak pana domu ze swoją rodzinką. Wszystko już jest gotowe, grill przygotowany. Razem z głównym gościem do naszego ogrodu przyjadą dwie małe dziewczynki – córeczka brata z przyjaciółką, już je widać jak wychodzą z auta. Jedna ubrana w sukienkę w groszki i balerinki dziecięce. Druga zaś młoda dama wystroiła się w biały sweterek, niebieskie dżinsy, dziecięce botki i torebkę. Przedmioty właśnie takie jak w tym miejscu: urocze balerinki dla dziewczynki.

Skoro już wszyscy dotarli, panowie zabrali się ochoczo do grillowania a damy – razem z tymi młodszymi – zabrały się za przyrządzanie sałatek, jabłkowych chipsów i przybieranie deserów lodowych świeżymi owocami.

Zrób krok naprzód i zobacz co ma praktyczna treść (http://tablicowo24.pl/kategorie/tablice-magnetyczne/) – znalezione tam dane pochłoną Cię zupełnie, gdyż są interesujące.

Dla panów piwo, ale nie napisze jakie.
I ja tam byłem mleko i miód piłem …