Klocki lego – zabawki dla naszych pociech, które bez ustanku będą radować

Od bardzo długiego czasu klocki lego cieszą się ogromna popularnością. Każdy za dzieciaka chciał mieć klocki lego i wiele czasu dzieci spędzały na układaniu tych klocków. Dziś klocki lego mają kolejne wersje. Na rynku są na przykład klocki lego chima. Te klocki są tworzone z myślą o chłopcach i o dziewczynkach. Klocki lego chima dają możliwość świetnej zabawy wszystkim maluchom.

Klocki lego na prezent

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
Ta seria klocków lego ma przynieść chwałę bohaterom legendy. Dzieci oczywiście dodają do tego swoje różnego rodzaju teorie i zabawa staje się pochłaniająca. Maluchy polubią klocki lego do tego stopnia nie będziemy w stanie ich od nich oderwać, więc będziemy mieli kilkadziesiąt minut spokoju.zdobądź pomocne info angielski kursy maturalneMiejmy na uwadze to, że najmniejsze, w sensie najmłodsze dzieci mogą połykać klocki, dlatego jest to zabawka dla dzieci od szóstego roku życia chyba, że wytłumaczymy młodszym szkrabom, co mogą robić, a czego nie i będziemy pilnowali ich przy zabawie. Jednak im też warto przypomnieć, że to zabawka, której się nie połyka.

ROZRYWKA DLA MŁODSZYCH I DLA STARSZYCH

Klocki lego to doskonały sposób na to, by nasze pociechy nauczyły się ze sobą współpracować. Jeśli zależy nam na tym by dzieci wiedziały, czym naprawdę jest wspólna praca w grupie to warto kupić im klocki lego. Dzieci będą musiały się dogadać, co do tego, które dziecko, co aktualnie buduje. Oczywiście może dochodzić między nimi do sprzeczek. Nie musimy się tym jednak za bardzo martwić, bo jest to jedyny sposób, by dzieciaki nauczyły się dochodzić do jakiegoś wspólnego złotego środka. Musimy też pamiętać o tym, że czteroletniemu dziecku nie powinniśmy podsuwać do zabawy klocków lego.

Świąteczne lego

Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com
Klocki lego chima są przeznaczone dla dzieci które mają sześć lat. Górnej granicy wieku nie ma, bo sami doskonale wiemy, że czasem jak kilka klocków leży na podłodze to z chęcią sami zaczynamy coś układać. To taki sposób na odstresowanie, klocki tak pochłaniają, że zapominamy o bożym świecie. Taka domowa sesja terapeutyczna za darmo. Człowiek po półgodzinnym budowaniu, może wziąć się z nową siła do codziennych obowiązków. Poza tym dobrze jest ustalić, że np. w któryś dzień tygodnia całą rodziną budujemy jakieś niesamowite zamki i wszyscy bawimy się klockami. Klocki lego to świetna alternatywa na wspólne spędzenie czasu w domu.