Jak stan błogosławiony zmienia faceta

Powiększenie się rodziny to bez wątpienia poważny temat. Mamusie i Tatusiowie bardzo poważnie traktują ten fakt – słusznie – poważnie, lecz w tej stresującej sytuacji przyda się odrobina żartu.

Życie chłopaka może być sielanką. Dobra praca, partnerka której rzecz jasna zazdroszczą mu koledzy z pracy. Dziewczyna do tego – co tu wiele mówić – patrzy się w niego jak w obrazek. No cóż, chłopaku, bez dwóch zdań jesteś w czepku urodzony! W domu ciepło rodzinne, facet czuje się zadowolony. Nawet na kawę chodzi z mniejszym entuzjazmem. Teraz częściej wstępuje do teatru, kina, odwiedza wystawy.

dziecko

Autor: Monthly_M
Źródło: Fotolia
Nie jest jeszcze tak pięknie żeby zwracał uwagę na wygląd poszewki na jaśki (w kurczaczki), które właśnie kupiłaś z okazji Wielkanocy do waszego salonu (no ale być może kiedyś) …

Pewnego pięknego dnia oświadczasz mu, że wasza rodzina się powiększy! Oczywiście masz szczęście i twój mężczyzna się raduje. Ale – przyznajmy to szczerze – widać również oznaki lekkiej paniki.

Aby zgłębić wiedzę na opisywany temat obejrzyj stronę (https://www.scootive.pl/Akcesoria-Media/kendamy/Kendama-KROM-Slaydawg-Da-Gang-Moon-Dawg), która posiada fascynujące dane na prezentowany temat – wystarczy kliknąć!

Nie wiadomo dlaczego zaczyna nagle zastanawiać się nad dodatkową pracą, planuje pokoik dla latorośli. Siostrę przepytuje z zagadnień, które dotychczas kwitował pół uśmiechem.

dziecko

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Wpisuje w wyszukiwarkę frazę „ciąża”, przegląda fora internetowe dla przyszłych mam. I uzyskuje informację o istnieniu takich wytworów jak pojemniki na pokarm.

Jest Ci niezbędne hiperłącze? Zapraszamy w takim razie, byś nacisnął tu i wówczas przelogujesz się do nowego artykułu pełnego detali.

Zaczyna analizować poglądy na temat metody karmienia niemowlaczka, jak to – mężczyzna – zwraca uwagę na praktyczną stronę takich zagadnień jak pampersy, oliwki, wózki, dobiera przewijak, który przed chwilą pojawił się w jego zasobie pojęć, że o tak dziwnych przedmiotach jak pojemniki na pokarm, albo o muszlach laktacyjnych nie wspomnieć – pojemniki na pokarm dla dzieci. Słowem, zajmująca robi się historia przeglądarki twojego faceta. Z upływem czasu zaczyna zauważać wygląd poszewek na jaśki w salonie!

Im bliżej do rozwiązania tym bardziej nasz mężczyzna robi wszystko by nam nieba uchylić, jakby z większym entuzjazmem chodzi na zakupy, w mieszkaniu zachowuje się nieco ciszej, na toaletce pojawiają się kolczyki, czekoladki czy wisiorki dla kobiet w ciąży.

Jednym słowem wygląda na to, iż stan błogosławiony wpływa korzystnie nie tylko na przyszłą mamusię bobaska ale i na jego tatę. Naprawdę, nic nie działa tak dobrze faceta jak oczekiwanie na dziecko!