Kup mi klocki mamo

Klocki lego to nie tylko tworzenie, czego się chce, co tylko jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, klocki lego to serie, które nakierowują nas na to, co zbudować i o co walczyć, do takich serii należą między innymi klocki lego castle. Fortece, które trzeba bronić przed smokami, księżniczki zamknięte w wieży, rycerze z mieczami, to niesamowita akcja, którą daje się wydobyć z klocków. Niektóre osoby twierdzą, że z klocków lego można wyrosnąć jednak warto im dać do zrozumienia, że są w błędzie. Wszyscy bez względu na wiek, jeżeli skończył sześć lat – granica ustalona, bo młodsze dzieci mogą nie do końca rozumieć istotę gry, na sto procent będą się świetnie bawili układając klocki lego.

klocki

Autor: Marco Hazard – Некромант
Źródło: http://www.flickr.com
ŚWIETNY POMYSŁ NA PODAREK

Gdy zastanawiamy się, co sprezentować naszym dzieciom i w dodatku mamy trójkę dzieci w różnym wieku powstaje naprawdę spory problem. W czasach, gdy powinniśmy szanować każdy grosz kupowanie pociechom jakiejkolwiek zabawki, byleby tylko im coś kupić jest nierozsądne. W dodatku dziecko i tak nie będzie się bawiło kolejnym samochodzikiem czy osiemnastą lalką.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Więc namawiamy Cię – wejdź na następną stronę i dokonaj oceny (http://dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Trudnopalne-dywany-do-przedszkola-i-szkoly/71) naszych prób. W przypadku pewnych wątpliwości – pytaj!

Jeśli takie dylematy nie są nam obce warto wziąć pod uwagę zakup klocków lego. Jeżeli mamy i córkę i synka, wtedy na pewno świetnym prezentem będą klocki lego castle. Dzieci muszą chronić księżniczkę przed niebezpieczeństwami, muszą zbudować zamek.

Klocki lego

Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, jeżeli będziemy mieli ochotę sami będziemy mogli dołączyć do naszych pociech i razem z nimi odbyć podróż do baśniowej krainy lego.

Po przeczytaniu tego wątku, kliknij na inny polecany tekst (http://varsovia.edu.pl/prywatna-szkola-podstawowa/), który publikuje także fascynujące wiadomości – zobaczysz, że wciągnie Cię kompletnie.

Wspólne układanie klocków lego to naprawdę fajna zabawa. W dodatku możemy kupować dzieciom, co pewien czas inne serie klocków lego. Nasze pociechy będą mogły rozwijać swoją wyobraźnie łącząc różne historie, ale też będą stale poprawiały swoje zdolności manualne. Klocki lego to świetna zabawka, która będzie idealnym prezentem i dla chłopców i dla dziewczynek. Bez względu na okazję warto przemyśleć zakup tego typu zabawki, zamiast znowu ładować pieniądze w rzecz, która dziecka w żadne sposób nie rozwinie. Kupowanie następnej bajki na DVD też nie należy do najlepszych pomysłów. Dobrze, żeby dziecko trochę oderwało się od szklanego ekranu i zaczęło bawić się z wyobraźnią. Klocki lego to świetny sposób na ciekawe spędzenie kilku godzin

.