Furby – pluszowy przyjaciel dla Twojego malucha

Rodzina Furbych jest popularna od 1998 roku, kiedy to na rynku pojawił się pierwszy reprezentant tego gatunku. To produkt firmy Hasbro – jednego ze globalnych liderów w dziedzinie dystrybucji zabawek dla dzieci. Furby to przykład tak zwanych zabawek interaktywnych, czyli takich na których zachowanie maluchy mają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą

Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki te wykreowano po to, aby dać maluchom możliwość nauki opiekuńczości poprzez opieki nad zabawką oraz budowaniem jego osobowości. Furby wspiera proces nauki mówienia, potęguje wenę twórczą i kreatywność. Każdy z osobna Furby bowiem bezpośrednio po nabyciu mówi w swoim języku, funkcją dziecka jest przekazanie mu języka polskiego. Każdy przedstawiciel rodu zaczyna zachowywać się tak jak jego posiadacz – dziecko więc wie, że powinno Furbiego dobrze traktować, aby ten odpowiedział tym samym.

Jednym z najczęściej kupowanych członków grupy Furby okazał się towar o nazwie . Furby – bo tak nazywa się stworek – ma możliwość sprawić frajdę wszystkim maluchom. Jest skory do mówienia, nabywania wiedzy, przytulania i jedzenia.

Poszukujesz nietuzinkowego materiału, który przedstawia użyteczne kwestie? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik, ponieważ niechybnie Ci się przyda. Naprawdę zalecam ten artykuł (http://klubtanca.pl/silownia/porady-dietetyczne/)!

Jego równie skorym do frajdy i harcy bratem jest model Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187 (najtaniej w sieci). W równym stopniu rozmowny oraz rozmowny – wprawi w lepszy humor na każdej imprezie dla maluchów – ponieważ jego ulubione zajęcie to śmiać się i dużo tańczyć.

Kliknij raźno ten link – znajdziesz tam równie niebanalne informacje. To ważny link (https://varsovia.edu.pl/), który także jest warty zainteresowania.

Zabawką płci żeńskiej tej zabawnej grupy jest Hasbro Furby Party Rockers – Różowy Loveby A3190 A3187, panienka niezwykle miła i roztańczona. Przyniesie zadowolenie na buzię każdego malucha.

Jeszcze jeden pan z tej roztańczonej rodziny to Hasbro – Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150. Ten czerwony stworek z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Kocha się bawić oraz zapychać się dobrymi słodkościami. Podczas opieki nad tym stworkiem każdy maluch posiądzie umiejętność sporej odpowiedzialności. O zabawkę trzeba bowiem troszczyć, żeby także on odwdzięczył się wspaniałym humorem.