Wymarzone zabawki dla najmłodszych pociech

Marzysz o psie, ale rodzice są pełni obaw czy się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu chcesz sprawić prezent komuś kogo darzysz sympatią? W tej sytuacji bezproblemowo poradzi sobie Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsze zabawki Furby stanęły na sklepowych półkach świecie w 1998 roku i niemal w tym samym dniu zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem przekonaliśmy się, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy. Cóż, mimo że zabawki furby kontaktował się w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie znał ani słowa w języku polskim.

Zainteresowało Cię to zagadnienie? Jeżeli tak, to z przyjemnością chcielibyśmy Cię poinformować, że następny kolejny link oczekuje na Ciebie na dalszej witrynie – czytaj z radością.

Jednak wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i dzięki temu pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i charakter, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, karmimy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby ma czujniki na plecach, brzuchu i dzióbku, reaguje więc na pieszczoty, łaskotki oraz karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pożegnać nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób uczulonych na sierść czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały kolega nie gubi swego kolorowego, pięknego futerka.

Jedną z wielu ciekawych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy zgrać banalnie prostą i nieodpłatną aplikację oraz postawić na udaną zabawę. Za jej pomocą możemy malucha edukować w języku polskim lub dokarmiać jednocześnie kształtując mu przy tym charakter.

Omawiany temat niewątpliwie ma fascynujące dane, ale żeby zdobyć ich jeszcze więcej prześledź tekst (https://medicus.ie/pl/procedury/dermapen), który jest niesamowicie intrygujący.

Zabawka możemy kupić w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością zdecyduje się na odpowiedni dla siebie kolor.