Jakiego typu zabawki są odpowiednie dla Twojego malucha na danym stopniu jego rozwoju?

Prawdopodobnie nie ma rodzica, który nie miałby pojęcia o firmie stworzonej z myślą o dzieciach. Są nadzwyczajnie kolorowe, przykuwające uwagę i zbudowane tak, aby ułatwiały i przyspieszały rozwój dziecka, ćwiczyły jego zdolności manualne i aby bezpośrednio przekazywały mu mnóstwo frajdy.

fisher price

Autor: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, przychodzą z pomocą naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, kolorów, w rozwijaniu zdolności manualnych, wyobraźni i pomysłowości. Ulubionym przez dzieci produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który jest w stanie zaciekawić zabawą malucha przez bardzo długi czas.

Masz chęć poszerzyć swą wiedzę? Będzie nam miło, jeśli dla osiągnięcia tego celu przeczytasz informacje ze strony, które dla Ciebie opracowaliśmy w kolejnym linku.

Gdyż to właśnie w trakcie zabawy nasz milusiński opanuje naukę liczb oraz rozróżniania kształtów i kolorów. Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a pękate naczynie w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, rozprawia o tym jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry. Wygrywa wpadające szybko w ucho utwory melodyczne i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim.

Ale (zobacz więcej) to nie tylko zabawki. To także akcesoria dla naszego maluszka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Gdy obserwujemy, jak swoimi maleńkimi rączkami usiłuje dopasować kwadrat do trójkątnego otworu, nie przerywajmy, aby zaprezentować właściwy sposób. Dzięki owym zabawkom możemy obserwować, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu. Wszyscy bowiem, zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest istotnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także możemy wyszukać interesujące modele, które polubi nasze dziecko, np. kolorowe gry dla dzieci.

To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek ma wiele elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi, posiadają wiele możliwości np. duże auta pełnią rolę jeździka. Posiadają śliczne, żywe kolory i ciekawe wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.