Kupujemy sprawdzony wózek dla naszej pociechy

Dziecięcy wózek to konieczny element wyposażenia każdych młodych rodziców, tak więc warto porządnie zastanowić się nad zakupem i kupić taki, jaki najbardziej będzie odpowiadał. W pierwszym etapie życia dziecka najlepiej sprawdzają się głębokie wózki, w jakich można wygodnie przewozić niemowlaka.

Wózek dziecięcy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Lecz już pół roku później, gdy maluch zaczyna samodzielnie siadać, zdecydowanie lepsze stają się spacerówki.

Jeżeli chcesz odnaleźć dodatkowe artykuły wiążące się z analizowanym w tym miejscu tematem, zobacz ofertę w serwisie (https://krevetki.pl/blog/ochrona-przed-kleszczami/) publikującym pokrewne dane.

Z reguły są one bardzo lekkie i wygodne, przykładowo Wózek Britton Allroad Brąz/Pomarańcz Spacerowy waży mniej niż 10 kg, przede wszystkim dzięki temu że wykonano go z aluminium, analogicznie zresztą jak Wózek Britton Allroad Czarny Spacerowy. Obydwa te wózki mają oparcie z kilkoma poziomami regulacji, daszek z kieszonką i osłonę przeciwdeszczową, dzięki czemu są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę jakoś wykonania i długą gwarancję.

Trochę mniej kosztowny w zakupie Wózek CARETERO Monaco Black Spacerowy (najlepsze ceny) to także interesująca propozycja dla młodych rodziców. Zrobiony jest na aluminiowo-stalowej ramie, a ciężar poniżej dziewięciu kilo powoduje, że wózek ten jednym z lżejszych z tej kategorii dziecięcych wózków. Posiada niezwykle praktyczny sposób składania za pomocą jednej ręki, co wiele mam doceni z pewnością gdy będzie musiała zająć się wózkiem jednocześnie trzymając uciekającego dzieciaka za rączkę. Duży, pojemny koszyk na zakupy, duże amortyzowane koła i niewielkie gabaryty po złożeniu czynią ten wózek niezwykle ciekawą propozycją dla każdej rodziny. Podobnie praktyczny i często polecany jest Wózek Euro-Cart Runner Magenta Spacerowy (najtaniej w sieci). Akurat ten model wózka charakteryzuje przede wszystkim niezwykle oryginalna stylistyka, co oczywiście nie przeszkadza w niczym w jego funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Jest dobrze ocieplony, dzięki czemu bez przeszkód go można używać zimową porą, a duże wykonane z pianki koła sprawiają, że łatwo się nim jeździ po naszych niezbyt równych chodnikach.

Kliknij ten link – więcej zobaczysz w tekście, który znajdziesz na tamtej stronie. To będą analogiczne materiały, więc bez wątpienia je też uznasz za ciekawe.

Tak samo jak opisywane wcześniej wózki jest także bardzo lekki, a jego dużym plusem jest fakt, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.