Bezpieczne zabawki dla malucha- jakie wytyczne muszą spełniać

Pokoje naszych pociech to przestrzeń ważna szczególne – ich oaza, w której jeśli tylko czują potrzebę, mogą schować się przed całym światem, porozmyślać i czuć się naprawdę dobrze. Postarajmy się, aby była to strefa przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą chętnie wracały. W sferze urządzania pokoju dziecięcego istotną kwestią okazuje się to, aby akcesoria dla dzieci były wystarczająco wygodne.

Łóżeczko dziecięce

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Inaczej mówiąc muszą być one z wielką dokładnością przystosowane do potrzeb oraz preferencji, a co za tym idzie, także i wieku maluchów. JeśliJeżeli myślimy o dziecku w okresie niemowlęctwa, szczególnie ważne okazuje się przede wszystkim, żeby dobrać zestawy meblowe, które zaoferują nam takie elementy jak chociażby przewijak.
Co więcej warto również powiedzieć że meble dziecięce powinny być także estetycznie wykonane.

Meble dziecięce muszą powinny dawać bezpieczeństwo! Ciekawą ofertę mebli dziecięcych, która spełnia ten warunek przedstawia firma Klupś. To funkcjonalne, bajecznie kolorowe meble, przy których projektowaniu zastosowano bardzo oryginalne rozwiązania. Dla spragnionych świata podróżników zaprojektowano kolekcję o nazwie Safari, małe księżniczki słodko zasną w swych książęcych łożach, a miłośnikom Zoo w figlach będzie dotrzymywać towarzystwa wesoła żyrafa lub niedźwiadek. Meble Klupś podarują maluchom i noworodkom spokojne noce. A mama z tatą, po to usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego dziecka mogą pokusić się nabycie niani elektronicznej.

Gdyż właśnie po to – aby zapewnić rodzicom wewnętrzny spokój i pozwolić im na relaks podczas, kiedy ich niemowlę słodko śpi – firma Tommee Tippee zaprojektowała to urządzenie. Tommee Tippee to także cała paleta akcesoriów dziecięcych, która pomoże nam zadbać o malucha – począwszy od szybkich i prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek i żywności, poprzez zestawy przyborów do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające pewność i wygodę w okresie karmienia piersią. Najbardziej znanymi produktami tej marki są butelki, z niezwykle czułym zaworem antykolkowym, oraz smoczki, zaprojektowane na wzór piersi matki, które naśladują jej ruch i elastyczność.