Fantastyczne upominki na komunię

W ostatnim dziesięcioleciu średnia cena prezentu komunijnego wzrosła nawet kilka razy. W latach 90 do nagminnie dawanych upominków należały: rowery, zegarki, klocki i pozostałe zabawki. Obecnie zazwyczaj wybiera się urządzenia elektroniczne: konsole do gier, tablety, smartfony, laptopy itp. Budżety części przyjęć komunijnych są w stanie dorównać na chwilę obecną środkom potrzebnym na wyprawienie wystawnych przyjęć ślubnych.

Klocki lego na prezenty komunijne

Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy rodzice urządzają pociechom przyjęcia z okazji pierwszej komunii w drogich restauracjach, przy akompaniamencie zespołu muzycznego czy didżeja, najbardziej ekskluzywne restauracje w sezonie komunijnym są rezerwowane na rok wcześniej. Co interesujące, tego rodzaju przepych jest praktykowany zazwyczaj przez rodziny umiarkowanie bądź mało pobożne.

Dlaczego nie kupować elektroniki?Kupowanie elektronicznych gadżetów niesie za sobą znaczną liczbę komplikacji. Nigdy nie można być pewnym, że inna osoba nie kupiła identycznego upominku, występuje także duża możliwość, że podarunek nie przypadnie dziecku do gustu. Chcąc zaoszczędzić można bowiem wybrać słabszy model gadżetu, o jakim marzy dziecko, co może je rozczarować. Wbrew pozorom cały czas dużym zainteresowaniem cieszą się klocki, warto zobaczyć: oferta hot wheels mega blocks. Elektronika jest ponadto wrażliwa na wszelkie awarie – od zalania, po awarie mechaniczne czy spowodowane wpływem pola magnetycznego, co przy znacznej aktywności dziecka może się skończyć błyskawicznym zniszczeniem takiego drogiego prezentu. Wybierając konsolę do gier, należy się liczyć z nierzadko wysokimi cenami gier (wynoszącymi nawet 200 złotych). Należy więc brać wiele elementów pod uwagę.

Prezenty na komunię

Autor: stevendepolo/ flickr.com

Dobre wyboryUpominek komunijny nie musi być kosztowny, ważne żeby sprawił dziecku radość. O ile niektóre prezenty, jak lalki czy mogą być świetnym wyborem na każdą okazję. Do tego rodzaju podarunków zaliczają się przykładowo klocki Lego. Dlatego trzeba sprawdzić: tanie klocki lego.

Jeśli zainteresował Cię nasz tekst, to przejdź na adres tego serwisu i tam odkryjesz znacznie więcej szczegółowych informacji.

Istnieje dużo zestawów Lego dostosowanych do upodobań różnych grup dzieci, w różnych przedziałach cenowych. Łatwo jest więc znaleźć kompromis między ceną a marzeniami najmłodszych. Dla chłopców idealnym wyborem zdają się być klocki lego castle, młodym dziewczynkom mogą się spodobać komplety sygnowane przez kucyki pony, bądź klocki z serii friends.