Lego Ninjago zestawem bardzo często wybieranym

Duńskie klocki Lego Ninjago robią wrażenie na najmłodszych klientach już kolejną generację z rzędu. Jedynie wybrane specjalnie przez firmę materiały zostały użyte do stworzenia zabawkowych arcydzieł, które służyć mogą całe pokolenia! Komplety klocków Lego pasjonują maluchy. Najmłodsi będą uszczęśliwieni, kiedy właśnie ten zestaw zostanie im podarowany. Zabawki marki Lego uczą i bawią, co jest dla brzdąców szczególnie istotne. Dzieci odkrywają świat z Lego na co dzień.

Maluchy podświadomie wiedzą, co jest najlepsze – Lego City

zabawki

Autor: Christina Kessler
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chodzi o to, jakie zestawy dzieci obu płci preferują w pierwszej kolejności, zazwyczaj odpowiedź jest ta sama: Lego City. Co ma w sobie ten komplet, pytają sami siebie zachwyceni rodzice. Odnajdywanie elementów podobnych do swojej codzienności, tworzenie alternatywnego świata właśnie z klocków lego to sposób na rozwój, którego Twoje dziecko dokonuje na własną rękę. Przez analogię najmłodsi uczą się codziennego życia, natomiast dodatkowo sprawia im to ogromną frajdę. Ciężko znudzić się tak interesującą kompozycją klocków! Wśród innych propozycji jest również anatomia krowy (aquablendpolska.com/).

Klocki kompletem bardzo często wybieranym przez dorosłych

Chcąc podarować swojemu dziecku lub maluchowi zaprzyjaźnionej pary rewelacyjny, trafiony najlepiej prezent, warto wybrać przetestowaną i rekomendowaną opcję. Zabawki kreatywne to zestaw markowych klocków, które charakteryzują się szczególnym bezpieczeństwem. Możesz mieć pewność, że malutkie dziecko, biorąc do buzi klocek, nie połknie go. Dodatkowo mamy gwarancję tego, że tworzywo użyte do zrobienia tej kolekcji jest atestowane i nie zawiera żadnych niepożądanych substancji.

zabawki

Autor: Christina Kessler
Źródło: http://www.flickr.com

Tomek i Przyjaciele autorstwa Wilberta Awdry’ego

Maluchy uwielbiają też animowany serial, który jest nadawany w telewizji, pt. Tomek i Przyjaciele. Producenci zabawek spostrzegli w tej bajce potencjał, dlatego tworzą swoje akcesoria dla najmłodszych na jej kształt. Tytułowy Tomek będzie bawić się z Twoim dzieckiem już od zaraz. Zagorzali, mali zwolennicy Tomka i jego przyjaciół spędzają wspólnie całe dnie, socjalizują się i w końcu zaprzyjaźniają, natomiast rodzice mogą być szczęśliwi, że ich dziecko (zobacz również TZA w szkole terapeutycznej) odkrywa swoje pasje w tak fascynujący sposób.