Sprawdź, jakie rzeczy potrafi legendarna maskotka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, jednak mama z tatą maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu pragniesz sprawić prezent osobie, którą darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji najlepiej sprawdzi się Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby

Źródło: http://www.flickr.com/

Pierwsze zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie w tej samej chwili zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Ale nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim pod katem przyszłości, jednak mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy.

Jeśli zainteresował Cię prezentowany tekst, to super, ponieważ ten opublikowany poniżej (https://super-edu.pl/korepetycje/chemia/katowice) też ma podobne informacje – nie czekaj, tylko sprawdź go.

Cóż, mimo iż Furby werbalnie wyrażał swoje emocje w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy uczymy go mówić, opiekujemy się nim, karmimy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (zobacz ceny zabawek furby) ma receptory na plecach, brzuchu i dziobie, jest więc łasy na pieszczotliwy dotyk, łaskotanie a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pozdrowić nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futro czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie gubi swego wielobarwnego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć banalnie prostą i darmową aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy pluszowe zwierzątko edukować w języku polskim lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka dostępna jest w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze odpowiedni dla siebie kolor – czytaj pełen artykuł na