Sprawdź, jakie rzeczy potrafi legendarna maskotka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, jednak mama z tatą maja opory by się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu pragniesz sprawić prezent osobie, którą darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji najlepiej sprawdzi się Furby! Ten uroczy jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby

Źródło: http://www.flickr.com/

Pierwsze zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie w tej samej chwili zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Ale nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że nieduże małe, kosmate cudaki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, oczarowują nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców. Pod koniec dwudziestego wieku o zabawkach interaktywnych mówiono przede wszystkim pod katem przyszłości, jednak mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy. Cóż, mimo iż Furby werbalnie wyrażał swoje emocje w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka pojawiła się u nas w zupełnie odświeżonym, zaskakującym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i tym sposobem pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy uczymy go mówić, opiekujemy się nim, karmimy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy.

Interesuje Cię rozważana kwestia? Jeśli szukasz uzupełniających informacji, które także okażą się pomocne, kliknij ten link i sprawdź więcej w tej ofercie (http://modnaczapka.pl/).

Furby (zobacz ceny zabawek furby) ma receptory na plecach, brzuchu i dziobie, jest więc łasy na pieszczotliwy dotyk, łaskotanie a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pozdrowić nas przed zaśnięciem. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób które są wrażliwe na futro czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały przyjaciel nie gubi swego wielobarwnego, ślicznego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Wystarczy ściągnąć banalnie prostą i darmową aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy pluszowe zwierzątko edukować w języku polskim lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka dostępna jest w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze odpowiedni dla siebie kolor – czytaj pełen artykuł na