Kształcące zabawki rozwijające wyobraźnię naszego dziecka- poznaj naszych faworytów

Pewnym jest, iż nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie słyszałby na temat zabawek Fisher Price. Są nadzwyczajnie kolorowe, przykuwające uwagę i zbudowane tak, by wspierały i pobudzały rozwój dziecka, ćwiczyły jego zdolności manualne i aby po prostu dawały mu wiele radości.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki edukacyjne Fisher Price mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w polepszaniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i kreatywności (odwiedź sklep Ulubionym przez dzieci produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który jest w stanie zainteresować zabawą malucha na wiele błogich chwil. Gdyż to właśnie na skutek zabaw nasz malec nauczy się liczb oraz rozpoznawania kształtów i kolorów.

Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a garnuszek w nagrodę śmieje się, rozprawia o tym jakie kształty posiadają i jakie znajdują się na nich cyfry. Gra wpadające szybko w ucho utwory melodyczne komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim.

Jak myślisz? Czy informacje na omawiany wątek są niezwykłe? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst (https://www.mikolaje.pl/firma/), a znajdziesz w nim mnóstwo fenomenalnych wiadomości, które przyciągną Twą uwagę.

Jednak zabawki Fisher Price (to nie jedynie zabawki. To także akcesoria dla naszego bobasa, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Dajmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy widzimy, jak swoimi maleńkimi dłońmi chce włożyć kwadrat do owalnego otworu, nie ingerujmy, aby zademonstrować odpowiedni sposób (polecane gry edukacyjne). Dzięki owym zabawkom możemy dostrzec, jak dziecko uczy się radzenia z przeciwnościami losu i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy wiemy, że zabawa jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy godne uwagi modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader (przejdź do sklepu). To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek posiada wiele ruchomych elementów, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają funkcję jeździka. Posiadają cudowne, żywe kolory i ciekawe wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale zaprojektowane z precyzją zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby dane było od samego początku lepiej poznawać świat.