Niejedno maleństwo posiada swojego najdroższego misia, z którym nie rozstaje się nawet na krok i kocha go bezmiernie

Każde dziecko ma taki czas w swym dzieciństwie, kiedy wybiera sobie misia i staje się on jego największym przyjacielem.
Na pewno każdy z nas potrafi sobie przypomnieć swego ukochanego misia z czasów dzieciństwa.

maskotka

Autor: Panasonic Polska sp. z o.o.
Pomimo wielkiej cyfryzacji ludzi i dostępu do internetu, oseski wciąż kochają maskotki. Najczęściej wybierają jedną, z którą cały czas przebywają. Z nią śpią i jeżdżą na wyjazdy z rodzicami. Nie opuszczają jej nawet na chwilę. Wybór ukochanego pluszaka zwykle bywa zaskoczeniem dla rodziców, gdyż maluch nie wybiera najpiękniejszej zabawki ze swojej kolekcji. Maskotka zwykle prezentuje się zwyczajnie, ale przecież uczucie nie zna granic. Miś z reguły bywa później dosyć sfatygowany oraz brudny, gdyż dziecko zabiera go ze sobą wszędzie. Jednak, dosyć powszechne bywa to, że maluch sprzeciwia się wszelkim próbom wyprania jego przyjaciela. Jeśli pragniemy, by nasz szkrab posiadał maskotkę, która jest bezpieczna dla jego życia, to w czasie zakupów musimy zwrócić uwagę, żeby zabawka była dopasowana do wieku naszego malca. Powinna mieć także odpowiednie certyfikaty Unii Europejskiej, które będą poświadczały to, że maskotka nie jest uszyta z toksycznych tkanin.

Czy szukasz na stronie tłumacz niderlandzki czegoś niezwykle zajmującego? Zapraszamy zatem do nowego artykułu. Należy tylko wejść w podany link.

Ponadto, nie powinna mieć małych elementów, które berbeć mógłby połknąć.

Dobrze byłoby, by była uszyta z miękkich tworzyw. Wtedy brzdąc będzie mógł się do maskotki przytulać i nawet z nią spać. Miękki pluszak jest najmilszą przytulanką pod słońcem i dziecko będzie spokojniej spało w nocy.